Equites Singulares Augusti

Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2011-07-04 19:21:02

demon666

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 4
Punktów :   

przeniesione podanko demon666

1. Wielkość wojska w procentach do popu na tym etapie

Było 87 % zrobiło się mniej po nieudanej grabieży ale kto nie atakuje ten ginie, kto nie grabi to jego grabią. mówi się trudno i buduje wojo od nowa

2. Dlaczego wybrałaś/eś nasz sojusz ?

Gdyż jest silny, jest blisko mnie (gracz Vitale), poza tym- że użyję porównania piłkarskiego -  niektórzy piłkarze wybierają klub żeby w nim grac, inni żeby sięgać z nim po tytuły. Ja na razie tylko gram a że chcę coś osiągnąć to da się to zrobić tylko z mocnym klubem.

3. Ile czasu dziennie poświęcasz na aktywny udział w grze ?

dużą część dnia (prawie od rana do wieczora)

4. Wiek

25 lat

5. Cel gry

Osiągnąć coś więcej niż miejsce w pierwszej setce sojuszy (np: miejsce w pierwszej piątce ). Poza tym - wygrywanie co tylko się da, a jak czegoś się nie da to chociaż próba udowodnienia że jednak jest to możliwe

6. Doświadczenie na grze

przeogromne - aż miesiąc z hakiem, ale gram równocześnie na kilku serwerach i różnymi nacjami tak że uczę się słabych i mocnych stron każdej z nich

7. Coś o sobie w 3 zdaniach

Interesuję się szeroko rozumianym sportem i horrorami. Kończę studia. Nie palę ale lubię nadużywać alkoholu

8. Zdjęcie:)

Zdjęcia brak - staram się jak mogę unikać zdjęć a jedyne fotki (oprócz tej z legitki) musiałyby być wpierw ocenzurowane i znaczek +18 obowiązkowy

9. Link do profilu

http://ts3.travian.pl/spieler.php?uid=32959

10.Kto z naszych graczy jest najbliżej

Vitale

11.Czy ktoś Cię atakuje jeżeli tak to kto?

Nie ma takiego kozaka
Co jakiś czas próbuje furia_26 nomen omen z sojuszu do którego piszę to podanie ale nie udało mi się jeszcze na rzecz tego gracza stracić o ile mnie pamięć i raporty nie zawodzą ani kłosu zboża

Offline

 
Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.rilko.pl