Equites Singulares Augusti

Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

Ogłoszenie


#1 2011-05-03 06:18:51

Eryk24

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 8
Punktów :   

podanie

1. 50 procent co do popa .
2. Gram od ponad miesiąca dzień w dzień i codziennie awansuje w statystykach dlatego chce się znaleźć wśród najlepszych i razem z nimi zawalczyć o jak najlepsze miejsce dla sojuszu .
3. Jakieś 6 godzin dziennie .
4. Lat 27
5. Wcześniej grałem w całkowicie inną grę przeglądarkową mianowicie w ultrasonline . Od początku do końca należałem do jednego sojuszu  i z ponad 300 może 400 sojuszy za moich czasów zajmowaliśmy 4 , 5 miejsce z miesiąca na miesiąc w 1 lidze a moje konto gdy je sprzedawałem znajdowało się w pierwszej 200 z ponad 50 000 zarejestrowanych . Dlatego tak samo jak i tam moim celem jest zawalczyć o jak najlepsze miejsce dla sojuszu który będę reprezentował .
6. Doświadczenie z każdym dniem coraz większe .
7. Obecnie bez pracy i narazie nie szukam bo czekam na operację kolana dlatego w piłkę narazię nie pokopię heh lecz nie przeszkadza mi to w uczęszczaniu na siłownię 4 razy w tygodniu . A tak pozatym to dom żona , córeczka czasami jakieś piwko ze znajomymi no i mój stary druch komputer .
8. Niestety nie posiadam .
9. http://ts3.travian.pl/spieler.php?uid=11757
10. witek86huby , grzybek666 .
11.Wczoraj nomad z PN-A , 60 jeźdźcami wraz z bohaterem po czym wszyscy trafili na pułapki lecz ich wypuściłem bo zapłacił mi 1000 surki i ustaliliśmy że przez 2 tygodnie z obu stron bez agresji . Trzeba sobie jakoś radzić samemu ale mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnię i to się zmieni

Offline

 

#2 2011-05-03 17:32:26

fajnykrzyś

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie

farma. ten koleś zgodził się codziennie przesyłać mi sure co bym go nie atakował. jeśli mogę się tu wypowiedzieć to wolałbym, żeby moją farmą pozostał, bo i tak długo nie pociągnie. Bez urazy/

Offline

 

#3 2011-05-03 18:15:40

Eryk24

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie

Pokaż wiadomość gdzie napisałem że zgadzam się codziennie ci surke zajeżdżać . Raz ci zajechałem wszystkiego po 250 na odpierdziel to prawda ale nie zgodziłem się na codzienne racje dla twojej wioski . Pozatym sam jesteś nowy w tym sojuszu to może niech ktoś z dłuższym stażem się wypowie co do mojego podania

Offline

 

#4 2011-05-03 20:36:16

astrolog

Administrator

5210668
Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: podanie

Jak dla mnie członek sojuszu to członek sojuszu i choćby był w nim godzinę to może się wypowiedzieć:)

Krzyś pokaż mi tą wiadomość jak możesz.
z góry dziękuje

Offline

 

#5 2011-05-03 22:52:46

fajnykrzyś

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie

uuuu wszystkich nie mam. ale masz sita. obczaj sobie te najnowsze. to prawda, że nie zobligował się codziennie wysyłać jednak jaja ma jak mirabelki i osobiście czarno to widzę.

Offline

 

#6 2011-05-03 23:29:35

Eryk24

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie

uuuu a widziałeś moje jaja ? Prawda jest taka że jak bym ci surke zajechał to byś nic tu nie napisał a że nic nie dostałeś i już nie dostaniesz to cię bardzo boli . Nie myśl że jelenia sobie znalazłeś . Sam przyznajesz teraz że się nie zadeklarowałem że będę ci coś podkopsał a wcześniej napisałeś coś innego więc troszke sobie przykoloryzowałeś z tym farmieniem

Offline

 

#7 2011-05-04 00:42:04

fajnykrzyś

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie

przecież ja nie chce Cię po złości zniszczyć, bracie. Tylko stwierdzam fakt, który zaistniał. Zgodziłeś się i wysyłałeś mi surę w zamian za rozejm. Dla mnie to słabe i tyle. I to nie jest miejsce na naszą dyskusję. Gadaj z gościem od rekrutacji.

Offline

 

#8 2011-05-04 00:53:43

astrolog

Administrator

5210668
Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: podanie

HYmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a to ciekawe nie wiem co zrobić
hymmmmmmmmmmmmmm

Podanie odrzucam

Offline

 

#9 2011-05-06 16:30:06

Eryk24

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie

Eryk24 napisał:

1. 50 procent co do popa .
2. Gram od ponad miesiąca dzień w dzień i codziennie awansuje w statystykach dlatego chce się znaleźć wśród najlepszych i razem z nimi zawalczyć o jak najlepsze miejsce dla sojuszu .
3. Jakieś 6 godzin dziennie .
4. Lat 27
5. Wcześniej grałem w całkowicie inną grę przeglądarkową mianowicie w ultrasonline . Od początku do końca należałem do jednego sojuszu  i z ponad 300 może 400 sojuszy za moich czasów zajmowaliśmy 4 , 5 miejsce z miesiąca na miesiąc w 1 lidze a moje konto gdy je sprzedawałem znajdowało się w pierwszej 200 z ponad 50 000 zarejestrowanych . Dlatego tak samo jak i tam moim celem jest zawalczyć o jak najlepsze miejsce dla sojuszu który będę reprezentował .
6. Doświadczenie z każdym dniem coraz większe .
7. Obecnie bez pracy i narazie nie szukam bo czekam na operację kolana dlatego w piłkę narazię nie pokopię heh lecz nie przeszkadza mi to w uczęszczaniu na siłownię 4 razy w tygodniu . A tak pozatym to dom żona , córeczka czasami jakieś piwko ze znajomymi no i mój stary druch komputer .
8. Niestety nie posiadam .
9. http://ts3.travian.pl/spieler.php?uid=11757
10. witek86huby , grzybek666 .
11.Wczoraj nomad z PN-A , 60 jeźdźcami wraz z bohaterem po czym wszyscy trafili na pułapki lecz ich wypuściłem bo zapłacił mi 1000 surki i ustaliliśmy że przez 2 tygodnie z obu stron bez agresji . Trzeba sobie jakoś radzić samemu ale mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnię i to się zmieni

Offline

 

#10 2011-05-07 04:55:08

Eryk24

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie

Eryk24 napisał:

1. 50 procent co do popa .
2. Gram od ponad miesiąca dzień w dzień i codziennie awansuje w statystykach dlatego chce się znaleźć wśród najlepszych i razem z nimi zawalczyć o jak najlepsze miejsce dla sojuszu .
3. Jakieś 6 godzin dziennie .
4. Lat 27
5. Wcześniej grałem w całkowicie inną grę przeglądarkową mianowicie w ultrasonline . Od początku do końca należałem do jednego sojuszu  i z ponad 300 może 400 sojuszy za moich czasów zajmowaliśmy 4 , 5 miejsce z miesiąca na miesiąc w 1 lidze a moje konto gdy je sprzedawałem znajdowało się w pierwszej 200 z ponad 50 000 zarejestrowanych . Dlatego tak samo jak i tam moim celem jest zawalczyć o jak najlepsze miejsce dla sojuszu który będę reprezentował .
6. Doświadczenie z każdym dniem coraz większe .
7. Obecnie bez pracy i narazie nie szukam bo czekam na operację kolana dlatego w piłkę narazię nie pokopię heh lecz nie przeszkadza mi to w uczęszczaniu na siłownię 4 razy w tygodniu . A tak pozatym to dom żona , córeczka czasami jakieś piwko ze znajomymi no i mój stary druch komputer .
8. Niestety nie posiadam .
9. http://ts3.travian.pl/spieler.php?uid=11757
10. witek86huby , grzybek666 .
11.Wczoraj nomad z PN-A , 60 jeźdźcami wraz z bohaterem po czym wszyscy trafili na pułapki lecz ich wypuściłem bo zapłacił mi 1000 surki i ustaliliśmy że przez 2 tygodnie z obu stron bez agresji . Trzeba sobie jakoś radzić samemu ale mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnię i to się zmieni

Offline

 
Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.rilko.pl