Equites Singulares Augusti

Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

Ogłoszenie


#1 2011-05-13 23:35:15

Queid

Gość

Queid-Podanie

1. Wielkość wojska w procentach do popu na tym etapie | 34% Ciągle wzrasta i spada z powodu ciągle prowadzonych ataków w celu grabieży.
2. Dlaczego wybrałaś/eś nasz sojusz? | Wydajecie się i napewno jestescie zorganizowanymi ludzmi przed którymi kreuje się przyzwoita przyszłość, i widze w okolicy dużo członków waszego sojuszu. A pozostałe sojusze w oku mnie to smiech na sali poprostu
3. Ile czasu dziennie poświęcasz na aktywny udział w grze? | 2-4 godzin w zależnosci od zajęć na uczelni no i standardowo od 20 do około 1/2 jestem.
4. Wiek. | 20 lat
5. Cel gry. Bić Grabić i Rozwalać, Pić Bawić się i Wygrać.
6. Doświadczenie na grze | Pierwsza styczność chwile po powstaniu traviana w polsce, na serwerze 2, głównie nauka gry, gdy pozostały w okolicy same wioski z sojuszy w miare dobrze zorganizowanych nadszedł mój czas wiec posłałem wojsko na jednego z graczy i usunełem konto, nastepnie 2 lub 3 odsłona servera 2, sojusz Kartel, przed samym cudem, wypadło tak że podjełem się pracy wakacyjnej, byłem dosc daleko od cudu, pozwoliłem przejąć wioski przez znajomego z sojuszu i sitowałem mu konto.
7. Coś o sobie w 3 zdaniach | Student Inżynieri Materiałowej na Politechnice Gdanskiej, zainteresowania komputery, samochody [ Głownie marka Audi ] Gry - Lineage 2 od około 6 lat, i CS;S [ Wczesniej 1.6 ]
8. Zdjęcie:) http://www.photoblog.pl/sterydcinol/66860522 Spodnie moro, zdjęcie z przed roku.
9. Link do profilu http://ts3.travian.pl/spieler.php?uid=20328
10.Kto z naszych graczy jest najbliżej ScrapyCoCo , Hinataa, Pablito, dziad,     malinov [ Myślę że starczy. ]
11.Czy ktoś Cię atakuje jeżeli tak to kto?
Miałem jak narazie tylko jeden atak. Ale to przez fakt iż musiałem wyjechać na weekend i uzbierało sie za dużo surki,

Na Koniec Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, oraz chciał bym poinformować ze aktualnie jestem w sojuszu SS lecz poza faktem ze są blisko siebie nie reprezentują nic wiecej niż gracze solo. Pozdrawiam Queid / Marcin

 

#2 2011-05-16 21:56:25

ScrapyCoco

Kawalerzysta

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 21
Punktów :   

Offline

 

#3 2011-05-16 22:20:03

astrolog

Administrator

5210668
Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: Queid-Podanie

Podanie odrzucam

Offline

 
Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.rilko.pl