Equites Singulares Augusti

Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

Ogłoszenie


#1 2011-05-27 10:15:02

Savron

Rekrut

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 1
Punktów :   

podanie starca :)

1. Wielkość wojska w procentach do popu na tym etapie | 60% wojsko off głównie deffa trochę mam na małe potrzeby.
2. Dlaczego wybrałaś/eś nasz sojusz? | Hmmm trudne pytanie dla starca powiedzmy że sojusz wygląda na dobrze zorganizowany nie jak ten w którym byłem infernae 12 graczy co coś mają i 35 co są farmami..
3. Ile czasu dziennie poświęcasz na aktywny udział w grze? | 10-12 czasem całodobowo..
4. Wiek. | 43... lat
5. Cel gry. Cel jest zawsze jeden aby wygrać serwer w doborowym towarzystwie.
6. Doświadczenie na grze | huhu grałem na serwerze s3 rzymianami byłem w sojuszu c&n (po zdradzie sojuszu Razem a konkretnie pani Kaji - J&K zacząłem grać trochę mniej) później germanie na serwerze s4 nick z gry zero pain sojusz =0= w końcowym etapie straciłem swoje 1,5k katasów:(, aktualnie gram na ts 3 na Mistrzostwach Europy i zacząłem na ts 4 czas na grę mam wystarczająco więc idzie mi nieźle
7. Coś o sobie w 3 zdaniach | Prowadzę własną hurtownię z art. hydraulicznymi ogrodniczymi oraz sfera łazienek - wanny prysznice płytki itp. W traviana gram dla rozrywki.
8. Zdjęcie:) dodam jak coś się zeskanuje z rodzinnego albumu
9. Link do profilu http://ts3.travian.pl/spieler.php?uid=776
10.Kto z naszych graczy jest najbliżej: no nie widzę nikogo ale zawsze kolejną osadę ( 1 czerwca) mogę postawić koło kogoś z was.
11.Czy ktoś Cię atakuje jeżeli tak to kto?
hehe narazie nikt się mnie nie tyka jak gracz hunisko mnie atakował to został skatasowany do momentu aż zamknął konto ataki prowadziłem sam na infernae nie można było liczyć... zawsze tylko daj deffa ale od pewnego momentu przestałem dawać i jedno stronna współpraca mnie nie bawiła.

Offline

 

#2 2011-05-27 23:07:13

hooncfot

Kawalerzysta

Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: podanie starca :)

Byłbym za gdyby ćwiartka była odpowiednia...

Offline

 

#3 2011-05-28 12:18:01

astrolog

Administrator

5210668
Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: podanie starca :)

Ja również jestem na nie

Podanie odrzucam

Offline

 
Wojny przychodzą i odchodzą a nasi kawalerzyści są wieczni!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmobiletrade.pl szop pracz w domu bezpieczeństwo kraju